Producenci
Palarnie, z którymi dumnie współpracujemy!

W Kawowym Boxie wierzymy, że dobre bo polskie! Tak tak - na naszej scenie mamy naprawdę wyjątkowe palarnie światowej klasy jak np. bydgoskie Audun Coffee prowadzone przez Auduna Sørbottena - Mistrza Świata Roasterów. Poza tym mamy fantastyczne palarnie z Warszawy: HAYB, Coffeelab, JAVA Coffee Roasters, COFFEE PLANT, Good Coffee, Wrocławia: Figa Coffee czy Krakowa: BeMyBean.

Dodatkowym atutem kaw palonych na naszym lokalnym podwórku jest to że są naprawdę świeże - palarnie wysyłają nam dostawy zaraz po wypaleniu ziaren, więc na stronie znajdziecie kawy palone nawet dzień wcześniej :). Ściąganie kaw z Berlina czy Skandynawii wydłuża całą logistykę, a my chcemy dostarczyć Wam jak najświeższe ziarno.

Na stałe pracujemy z ponad 20 palarniami, ale nasza oferta cały czas ewoluuje. Szukamy, próbujemy, pijemy i.. co miesiąc znajdziecie u nas nowe ziarenka :). Zapraszamy na naszego Facebook'a - tam wrzucamy na bieżąco informację o nowościach, a poniżej przeczytacie parę słów o miejscach, z których pochodzą kawy z naszej oferty.

 

 

Palarnia kawy Speciality HAYB to projekt pasjonatów, którzy związali swoje życie z kawą speciality. HAYB to akronim od “How Are You Brewing” i jest to nie tylko zaproszenie do spróbowania efektów pracy palarni. To proces, który od początku powstania palarni polega na imporcie i wypalaniu kawy wyłącznie najwyższej jakości, aby za każdym razem wydobyć z niej maksimum potencjału. W naszej ofercie HAYB'a znajdziecie zarówno absolutny bestseller kaw pod filtr czyli całą serię Się Przelewa jak również klasyki pod espresso - blendy Black, Yellow, Blue oraz single z Brazylii i Gwatemali. So, How Are You Brewing?

 

 

Coffeelab to warszawska palarnia kawy datującą swoje założenie na 2012 rok pod nazwą Instytut Kawy. Rok później, czyli w 2013 roku palarnia zmieniła nazwę na CoffeeLab i tak działa do tej pory. Zaczynali od małego pieca jako jedna z pierwszych palarni speciality w Polsce, a pierwszym head roasterem był Krzysztof Szkutnik. Pierwszy rok upłynął pod znakiem eksperymentów i szukania wizji rozwoju marki. Wszystko zmieniło się z chwilą zakupu 2 piecy marki Giesen, które pozwoliły dopracować profile kaw i osiągnąć stabilny i wysoki poziom wypałów. Palarnia znana z pysznych kaw pod alternatywne metody parzenia, które co miesiąc zdobią cudowne etykiety zaprojektowane przez polskich artystów, grafików, kolorystów.. Polecamy spróbować też klasycznych kaw pod espresso / kawiarki, które zmienią Waszą definicję tego co to znaczy DOBRA KAWA.

 

 

Figa Coffee to palarnia kawy Speciality z Wrocławia. Do wypału wybierają zdecydowanie najlepsze ziarna, kawowe best of the best, zgodnie z ich sezonową dostępnością. Figę założył w 2017 roku Filip Kucharczyk - barista, sędzia, trener i Mistrz Świata w parzeniu kawy Aeropressem.

 

 

SIMPLo to marka, która wyrasta z radości. Tej płynącej z kultury związanej z kawą. Z rozmów przy wspólnym stole. Z wymiany pomysłów, pasji, miłości… Czy po prostu miłej chwili, która nastraja na resztę dnia. SIMPLo zbliża ludzi w niepozornym akcie delektowania się filiżanką czegoś wspaniałego. Przypomina, że życie składa się z prostych interakcji. Przywołuje małe szczęścia codzienności — z każdym łykiem. I taka jest właśnie kawa z SIMPLo - przyjemna za każdym razem jak do niej wracamy, idealna na co dzień :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl